Позив за подношење понуде за ЈНМВ 2015/16. угаљ и огревно дрво

• НАЗИВ НАРУЧИОЦА: ОШ „ЖАБАРЕ“,ЖАБАРЕ

• АДРЕСА: ЖАБАРЕ,ВРБНИЦА 37233

• ВРСТА НАРУЧИОЦА: установа-школа.

• ВРСТА ПРЕДМЕТА: добра.

• ОПИС ПРЕДМЕТА: Набавка добара - огрева (угља и огревног дрвета) по партијама.

• НАЗИВ И ОЗНАКА ИЗ ОПШТЕГ РЕЧНИКА НАБАВКЕ: угаљ 09111100, угаљ09111100, Дрво за огрев - 03413000

• ПРЕДМЕТНА НАБАВКА ЈЕ ОБЛИКОВАНА У 3 ПАРТИЈЕ:

Партија 1- Високoкалорични (мрки) угаљ 20 тонa

Партија 2 – Нискокалорични угаљ 17 тонa.

Партија 3 –Огревно дрво 35 метара кубних.

- Конкурсна документација се преузима и доступна је на интернет адреси Портала јавних набавки (portal.ujn.gov.rs) и на интернет адреси наручиоца ( Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели ). Преузимање је бесплатно.

- Конкурсна документација се може преузети лично у просторијама наручиоца на адреси: ОШ „Жабаре“Жабаре,Врбница 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00  часова, до дана и часа истека рока за подношење понуда.

Понуду понуђач подноси у затвореној коверти - омоту оверену печатом са назнаком: "Понуда за јавну набавку добара – огрева (угља и огревног дрвета) за потребе ОШ ''Жабаре''Жабаре,Врбница 37233 за грејну сезону 2015/16., по партијама, бр. 1/2015 - НЕ ОТВАРАТИ", са називом партије за коју понуђач подноси понуду: Партија 1 - висококалорични угаљ и/или Партија 2 - нискокалорични угаљ и/или Партија 3 - огревно дрво. На полеђини коверте понуђач је дужан да назначи назив, адресу, телефон и контакт особу.

Понуде се могу достављати поштом или лично на адресу:  ОШ“Жабаре“,Жабаре,Врбница 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00 часова.

Крајњи рок за достављање понуда је 14.05 2015. године до 10:00 часова.

Јавно отварање понуда обавиће се дана 14.05. 2015. године са почетком у 12:00 часова у просторијама ОШ“Жабаре“,Жабаре,Врбница 37 233, уз присуство овлашћених представника понуђача.

Представник понуђача, пре почетка јавног отварања понуда дужан је да поднесе Комисији за јавну набавку писмено овлашћење за учешће у поступку јавног отварања понуда, које је заведено код понуђача, оверено печатом и потписано од стране одговорног лица понуђача.

• РОК ЗА ДОНОШЕЊЕ ОДЛУКЕ: 10 дана од дана јавног отварања понуда.

• КОНТАКТ ОСОБA: Душица Ћосић,секретар школе, тел. 037/882-218, факс 037/882-218, e-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

Конкурсну документацију можете преузети на следећем линку:

Konkursna dokumentacija ugalj i drva  2015/16.

Последње ажурирано петак, 08 мај 2015 11:51