Позив за подношење понуде - превоз запослених

• НАЗИВ НАРУЧИОЦА: ОШ „ЖАБАРЕ“, ЖАБАРЕ

• АДРЕСА: ЖАБАРЕ, ВРБНИЦА, 37 233

• ВРСТА ПРЕДМЕТА: услуге.

• ОПИС ПРЕДМЕТА: Набавка услуга-друмски превоз (превоз запослених)

• НАЗИВ И ОЗНАКА ИЗ ОПШТЕГ РЕЧНИКА НАБАВКЕ: друмски превоз-60100000

- Конкурсна документација се преузима и доступна је на интернет адреси Портала јавних набавки (portal.ujn.gov.rs) и на интернет адреси наручиоца (www.zabac.edu.rs). Преузимање је бесплатно.

- Конкурсна документација се може преузети лично у просторијама наручиоца на адреси: ОШ „ЖАБАРЕ“, Жабаре, Врбница 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00  часова, до дана и часа истека рока за подношење понуда.

Понуду понуђач подноси у затвореној коверти - омоту оверену печатом са назнаком: "Понуда за јавну набавку услуга – превоз запослених за потребе ОШ ''ЖАБАРЕ'', Жабаре, Врбница 37233, за школску 2015/16., бр. 4/2015 - НЕ ОТВАРАТИ", на полеђини коверте понуђач је дужан да назначи назив, адресу, телефон и контакт особу.

Понуде се могу достављати поштом или лично на адресу:ОШ“ЖАБАРЕ“,Жабаре,Врбница 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00 часова.Крајњи рок за достављање понуда је 10. 06. 2015. године до 12:00 часова.

Јавно отварање понуда обавиће се дана 10. 06. 2015. године са почетком у 12:15 часова у просторијама ОШ“Жабаре“, уз присуство овлашћених представника понуђача.

Представник понуђача, пре почетка јавног отварања понуда дужан је да поднесе Комисији за јавну набавку писмено овлашћење за учешће у поступку јавног отварања понуда, које је заведено код понуђача, оверено печатом и потписано од стране одговорног лица понуђача.

• РОК ЗА ДОНОШЕЊЕ ОДЛУКЕ: 10 дана од дана јавног отварања понуда.

• КОНТАКТ ОСОБA: Душица Ћосић, секретар школе, тел. 037/882-218,

факс 037/882-218, e-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

Конкурсну документацију можете преузети на следећем линку:

Конкурсна документација