Позив за подношење понуде набавка лож уља 2015-2016

НАЗИВ НАРУЧИОЦА: ОСНОВНА ШКОЛА“ЖАБАРЕ“

• АДРЕСА: ЖАБАРЕ, ВРБНИЦА, 37233

• ВРСТА ПРЕДМЕТА: добра

• ОПИС ПРЕДМЕТА ЈАВНЕ НАБАВКЕ: лож уље-гасно уље екстра лако EVRO EL.

• НАЗИВ И ОЗНАКА ИЗ ОПШТЕГ РЕЧНИКА НАБАВКЕ: 09135100- лож уље.

- Конкурсна документација се преузима и доступна је на интернет адреси Портала за јавне набавке portal.ujn.gov.rs и на интернет адреси Наручиоца www.zabac.edu.rs. Преузимање је бесплатно.

- Конкурсна документација се може преузети лично у просторијама наручиоца на адреси:Жабаре, Врбница, 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00 часова, до дана и часа истека рока за подношење понуда.

Понуду понуђач подноси у затвореној коверти - омоту оверену печатом са назнаком: "Понуда за јавну набавку добара-лож уља-гасног уља, број 6/2015 - НЕ ОТВАРАТИ". На полеђини коверте понуђач је дужан да назначи назив, адресу, телефон и контакт особу.

Понуде се могу достављати поштом или лично на адресу:ОШ“Жабаре“Жабаре, Врбница, 37233, сваког радног дана од 08:00 до 12:00 часова.

Крајњи рок за достављање понуда је 08.09. 2015. године до 12:00 часова.

Јавно отварање понуда обавиће се дана 08.09. 2015. године са почетком у 12:15 часова у просторијама ОШ»Жабаре», у Жабару.

Представник понуђача, пре почетка јавног отварања понуда дужан је да поднесе Комисији за јавну набавку писмено овлашћење за учешће у поступку јавног отварања понуда,које је заведено код понуђача,оверено печатом и потписано од стране одговорног лица понуђача.

• РОК ЗА ДОНОШЕЊЕ ОДЛУКЕ О ДОДЕЛИ УГОВОРА: 10 дана од дана јавног отварања понуда.

• КОНТАКТ ОСОБА: Душица Ћосић, тел.037/882-218,факс.бр.037/882-218,

e-mail: zabare.os@gmail.com.